KARJERA

4ROOM | Renginių organizavimas. TV laidų kūrimas. Scenos pastatymai. Viešieji ryšiai ir marketingas

Renginių organizavimas

Renginių organizavimas

Renginių organizavimą išskiriame į dvi dalis: asmenines bei įmonių šventes.

4ROOM gali jums paruošti išskirtinį renginį ar konferenciją nuo koncepto, temos ir pakvietimų iki planavimo, valdymo ir darbuotojų koordinavimo šventės metu.

Mes galime vieni organizuoti visą šventę arba bendradarbiauti su jūsų komanda. Mūsų įmonės patirtis renginių srityje yra itin didelė, nuo mažo biudžeto jaukios asmeninės šventės iki konfernecijų ar kelių šimtų tūkstančių biudžeto įmonės renginio, įskaitant:

  • iškilmingus atidarymus
  • įmonių jubiliejines šventes
  • kalėdinius įmonių vakarėlius
  • vietinius ir tarptautinius seminarus bei konferencijas

Įmonėms

Renginiai – dažnai neatsiejami nuo įmonės įvaizdžio bei reputacijos formavimo. Įmonės vakarėliai didina darbuotojų motyvaciją, tai išskirtinė galimybė pabendrauti ne tik su savo „kabineto“ kolegomis, bet ir persimesti žodžiu su vadovais.

Kuriant įmonės įvaizdį išskirtinės šventės yra puiki proga pasikviesti svarbius svečius, atkreipti žiniasklaidos dėmesį, taip nusiunčiant visuomenei žinutę. Kad žinutė būtų įdomi ir pasiektų tikslines auditorijas – tai taip pat mūsų darbas.

Asmeninės šventės

Tai kiekvienų metų svarbiausių datų paminėjimas. Norėdami jas ne tik prisiminti, bet ir įsiminti, nustebinti savo draugus bei artimuosius – patikėkite šį reikalą profesionalams – mums. Nuo šakutės iki fejerverkų.

REKOMANDUOJAME