Kaune pasiektas skaniai kvepiantis rekordas

www.delfi.lt

Edita Radzevičiūtė

2014 07 27

Sekmadienį visi grilio ir mėsos mėgėjai sugužėjo į pirmą kartą rengiamą „Grilinam urmu“ renginį Kaune. Prekybos miestelyje „Urmas“ pakvipo kepama mėsa. Pasiektas naujas rekordas – vienoje vietoje vienu metu net 26 kepsninėse buvo kepami kepsniai bei šašlykai.

Kiekvienam dalyviui reikėjo atsinešti savo kepsninę bei anglių, o organizatoriai pasirūpino mėsa, prieskoniais bei padažais. Iš viso padovanota virš šimto kilogramų kiaulienos sprandinės šašlyko, kuris buvo marinuotas tradiciniu būdu: naudojant actą, svogūnus bei prieskonius.

Skaniausių šašlykų rinkimai

Visi dalyviai rodė savo sugebėjimus ir varžėsi dėl geriausiojo titulo. Išrinkta komisija ragavo kiekvieno dalyvio iškeptą mėsą ir išrinko tris originaliausias komandas, kurios naujoviškai pateikė kepsnius.

Nugalėtojų komandos lyderis Antanas Kondratas tikino, kad šašlykus kepa kiekvieną savaitę, tačiau specialaus recepto nėra. Kas kartą kepant gaunasi vis kitoks skonis, todėl ir šį kartą nežinojo, kaip gausis. Tačiau komisiją sužadėjo tuo, jog pateikė kelių rūšių kepsnius, kitaip tariant buvo pagal kiekvieno skonį ir aštrių, ir pikantiškų.

Daugiau skaitykite:

delfi.lt

lzinios.lt

kaunas.kasvyksta.lt

lietuve.lt

kaunoaleja.lt

15min.lt

lrytas.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *