Turinys VOD platformoms

Kveičiame bendradarbiauti VOD turinio platformas

Kviečiame bendardarbiauti VOD turinio platformas. Pagal poreikį sukursime sporto, kulinarijos, buities programas, dokumentinius filmus, serialus ir filmus. Šioje srityje dirbame jau penkiolika metų, tad galiem pasiūlyti kokybišką produkciją.

Peržiūrėkite pastaruosius mūsų projektus

,NORIU ŠIO DARBO!” – tai socialinės realybės dokumentikos projektas, kurio metu laidos dalyviai atrankose pretenduoja į populiariausių Lietuvoje darbdavių siūlomas pozicijas bei iš tikrųjų GAUNA DARBĄ. Dalyviams padės ir patars ekspertai. Laidos vedėjas – Giedrius Leškevičius.

 

INOEKSPERTAI. Laidoje supažindinama su naujai steigiamomis ar įsteigtomis įmonėmis, taikančiomis inovacijas savo veikloje, kokią naudą teikia tokių įmonių bendradarbiavimas su mokslo ir studijų įstaigomis, kaip kuriamas ir pristatomas Lietuvos kaip startuoliams patrauklios šalies įvaizdis.

 

KRYPTYS LT – žiūrovams pasiūlys įvairiausių temų – nuo verslo ir inovacijų iki sporto, kultūros bei pramogų. Drabužių dizainerė, dainininkė ir žinoma socialinių tinklų influencerė Goda Alijeva lankysis įvairiose Lietuvos įmonėse, architektūros ir kultūros objektuose, restoranų virtuvėse ar tiesiog pas įdomius žmones. Sekdama jų sėkmės istorijas įsimintiniausius susitikimo momentus Goda fiksuos telefono kamera ir publikuos savo Instagram paskyroje. Kiekviena istorija, kuri bus papasakota laidoje, stebins ir žavės, plės akiratį ir atskleis, kokia turtinga žmonėmis ir pasiekimais yra mūsų šalis, tad laida neabejotinai įkvėps ir motyvuos žiūrovus sekti ar bent jau didžiuotis gerais pavyzdžiais. Kiekvienas laidos reportažas – tai nauja, netikėta, verta susižavėjimo, o kartais, tiesiog dar ir neatrasta kryptis.