Kitos paslaugos

Reklaminiai TV projektai

4ROOM komanda kuria reklamines TV laidas, TV siužetus, filmuoja reklaminius klipus. Komandoje dirbantys profesionalūs marketingo, viešųjų ryšių specialistai, žurnalistai ir operatoriai kiekvienai įmonei atras naudingiausią variantą.

 

Renginių organizavimas

Suorganizuosime ir nufilmuosime išskirtinį renginį ar konferenciją nuo koncepto, temos ir pakvietimų iki planavimo, valdymo ir darbuotojų koordinavimo šventės metu.

Mes galime vieni organizuoti visą šventę arba bendradarbiauti su jūsų komanda. Mūsų įmonės patirtis renginių srityje yra itin didelė, nuo mažo biudžeto jaukios asmeninės šventės iki konfernecijų ar kelių šimtų tūkstančių biudžeto įmonės renginio.

Nuo šakutės iki fejerverkų.

Viešųjų ryšių ir rinkodaros paslaugos

Daugiametis 4ROOM kolektyvo narių darbas įvairių leidinių, portalų redakcijose, radijo ir televizijos žinių tarnybose suteikia mums unikalią galimybę žinoti daugiau nei įprastų agentūrų darbuotojams. Nuolat bendraudami su įvairių sričių žiniasklaidos atstovais mes puikiai jaučiame žiniasklaidos pulsą ir tendencijas.

Išsamus planavimas – kiekvieno verslo ar organizacijos sėkmės paslaptis. Mes klausiame svarbiausių klausimų, ieškome ir randame atsakymus:

Kitos kūrybinės paslaugos

  • spaudos dizainas
  • tinklalapių dizainas
  • video filmukai
  • fotografija